Büyüleyici İznik gölü manzarası ile huzuru ve eğlenceyi bir arada yaşatabilen, Orhangazi’nin zengin değerlerinden olan İskele Yaşam’da 6 Aralık Cuma günü, Türk pop tarihinde önemli bir yere sahip olan ve duygusal müzikleri ile gönülleri fetheden Grup Ayna konseri düzenleniyor.

Türk rock müziğinin mihenk taşlarından olan Grup Ayna, 1996 yılında Erhan GÜLERYÜZ, Cemil ÖZEREN, Can GÜNEY tarafından kurulmuştu. İlk albümleri “Gittiğin Yağmurla Gel” içerisinde bulunan Ceylan, Ölünce Sevemezsem Seni, Fesleğen, Gittiğin Yağmurla Gel, Dünya Dünya parçaları ile dikkat çeken Ayna grubu, her yaştan müzik severleri kendine hayran bırakmış ve uzun yıllar yeni albümleri, konserleri ile müziklerini Türk Rock tarihine altın harflerle yazdırmışlardı. Büyük başarılara rağmen popüler kültüre teslim olmayan Ayna grubu 2007-2012 yılları arasında belli aralıklarla TRT Müzik kanalında yayınlanan “Aynadan Yansıyanlar” programını yapmışlardı. Kurulduğu günden bu yana sadık bir dinleyici kitlesine sahip olan Ayna, konserlerinde gerek yeni, gerek yıllar öncesine ait parçaları söylemeyi ve söyletmeyi başarmışlardır. Ayna grubunun en eski üyelerinden solist Cemil ÖZVEREN 20 Kasım 2012 günü bir süredir tedavisini gördüğü siroz hastalığı nedeniyle hayatını kaybetmişti. Grup Erhan GÜLERYÜZ önderliğinde müziğe yıllardır devam etmektedir.

Grup Ayna ayrıca, 2016 yılında Fransa’da düzenlenen Euro 2016 Avrupa Futbol Şampiyonasında mücadele eden milli takımımız için “Şampiyonluk Yakışır Sana” adlı marşı bestelemişti.

Yıllar önce Orhangazi’de verdikleri konser ile gönülleri fetheden Ayna Grubu, Orhangazi’nin değerlerinden İskele Yaşam’da 6 Aralık Cuma günü konser verecekler.

Grup Ayna Konseri ile ilgili 0 224 572 52 22 – 0 541 354 92 33 telefon numaralarını arayıp, bilgi alabilirsiniz.

Bilet Satışı:
Biletix: https://www.biletix.com/etkinlik/YHRU9/ISTANBUL/tr  ve Konser Günü Kapıdan Satış