Kamp yapmaya Karavanınız ile gelmek ister misiniz?
Akşam yıldızları izleyip sabahta kuş cıvıltıları eşliğinde uyanmak ister miydiniz? İskele Karavan Park şehrin yanı başında göl ve ormanı ile iç içe tüm ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabileceğiniz bu tesiste, vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.
Elektrik, Temiz su, Ormanlık, Göl, Otopark, Plaj, Cafe, Restoran, Ocakbaşı
Danışmadan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Size yardımcı olmaktan çok mutlu oluruz.
Danışmanımız size yardımcı olması için hizmetinizdedir.
Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz
0 541 354 92 33

Cafe

Genel Aydınlatma

Güvenlik

Orman

Otopark

Yemek

Sahil

Wc

BİR YANDA GÖL

Şehrin köşesinde kalmış yeşil bir dünya burası. Doğa ile iç içe güvenli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. 5 kilometre uzunluğundaki yürüyüş yolu Sahil Plajı 2 kilometre uzunluğunda Orhangazi’nin yanı başında yeşilin ve mavinin buluştuğu iznik gölüyle nefes almak için uğranılan kaçış noktalarından biri.
Özgür ruhlar, hayattan keyif almayı sevenler bu fırsat sizin için!

BİR YANDA ORMAN

Kamp ve doğa hayatı, ateş başında geçen sohbetler, çekilen fotoğraflar, gündüz yapılan keşifler ve sonuçtan elde edilen doyumsuz bir an.
Doğayı seven herkesin kendilerinde bulabileceği bir kamp merkezi.

SIK SORULAN SORULAR

Covid-19 (Corona) için önlem aldınız mı?
Evet, Mikrobiyal dezenfeksiyon (virüs ilaçlama) firması ile anlaşmamız bulunmaktadır, Kamp alanımız düzenli olarak ilaçlanmaktadır. Ayrıca Kampımıza Sağlık Bakanlığımızın önermiş olduğu mesafe ölçüsünü gözeterek misafir kabul etmekteyiz.

Kampa Evcil Hayvan Kabul Ediyor Musunuz?
Evet, Pati dostlarımıza kapımız her zaman açıktır.

Kampta Alkol Satışı Var Mı?

Evet. Alkol ruhsatımız olduğu için içki satışımız vardır. Rahatlıkla İskele Yaşam içinde veya karavanınızda içeceklerinizi tüketebilirsiniz.

Mangalı Siz Yakabilir Misiniz?
Evet, yanınızda mangal getirmenize gerek yoktur, Alanımızın üst kısmında yer alan İskele Yaşam zengin menüsü ile hizmet vermektedir.

Kampta Elektrik Var Mı?
Evet. Telefonlarınızı şarj edebilmeniz için ve acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için ortak kullanım alanlarında ve telefon otomatlarındaki prizler ile elektrik sağlanmaktadır.

Kampta Market Var Mı?
İskele yaşam karavan park alanının etrafında büfe ve market ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz yerler bulunmaktadır.

Kampta Duş ve Tuvalet Var Mı?
Kampta duş ve tuvalet mevcuttur.

Kampta Yeme İçme İhtiyaçlarımızı Nasıl Gideririz?
Kamp Alanımız içerisinde bulunan İskele Yaşamdaki uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Alanımızın üst kısmında yer alan İskele Yaşam zengin menüsü ile hizmet vermektedir. Buzdolabı konusunda da sizlere hizmet vermekteyiz.

Kampa Ulaşım Nasıl Sağlanır?
Kampımız sizlere ulaşım konusunda yardımcı çözümler sunar.

İskele Yaşam Kamp Kimdir?
İskele Yaşam Kamp, İskele Yaşam arazisi üzerine kurulu, göl kenarına sıfır konumu ile hizmet veren bir “Dinlenme, Spor, Aktivite tesisidir”. Tesisimiz, İstanbul’a 80 dakika mesafede, Bursa ili Orhangazi ilçesi İznik göl kenarında bulunmaktadır. Alanımız, tamamen İskele Yaşam’a aittir. Hayatın koşuşturmasından uzak, yalnızca doğa ile baş başa olacağınız bir deneyim için sizlerle birlikteyiz.